Klub Ostoja

WITAM NA STRONIE GÓRSKIEGO KLUBU TURYSTÓW ABSTYNENTÓW “OSTOJA” Z ZABRZA. ZAPRASZAM NA WIRTUALNE (I NIE TYLKO) WĘDROWANIE PO NASZYCH CUDNYCH GÓRACH BEZ ALKOHOLU I TEMU PODOBNYCH UŻYWEK. PRZY OKAZJI MOŻNA ZDOBYĆ GÓRSKĄ ODZNAKĘ ABSTYNENCKĄ, ZWANĄ W SKRÓCIE GOA.

Regulamin Klubu

1. Programową ideą przyświecającą działalności turystom skupionym w Klubie „Ostoja” jest propagowanie zdrowego stylu życia, głównie poprzez niespożywanie alkoholu i innych używek zmieniających świadomość, na wycieczkach turystycznych, szczególnie organizowanych przez Klub Ostoja”. Dotyczy to dnia, w którym jest wycieczka i aż do jej ukończenia.

2. Uczestnicy wycieczek spoza Klubu są zobligowani do przestrzegania Pkt.1 tegoż Regulaminu na imprezach organizowanych przez Klub „Ostoja”.

3. Członkowie Klubu „Ostoja” są propagatorami Górskiej Odznaki Abstynenckiej poprzez jej zdobywanie na wycieczkach górskich.

4. Członkostwo w Klubie „Ostoja” powinno być wynikiem głębokiego namysłu. Osoba wstępując do Klubu, dokonuje świadomego wyboru i przyjmuje ww. warunki.

5. Zaznacza się, że nikomu z Członków Klubu „Ostoja” nie narzuca się abstynencji w życiu prywatnym, poza Klubem. To jest absolutny wybór danej osoby. Mówimy tylko o trzeźwej turystyce.

Prezes Klubu Ostoja”

Andrzej Wójcik